Loimaan seutukunnan yhteystiedot

Puistokadun koulu, yläaste

Rehtori
Minna Ruotsala, puh. 040 574 6451, minna.ruotsala@loimaa.fi

Alastaron koulu, yläaste
Rehtori
Tapani Ääri, puh. 050 311 4556, tapani.aari@loimaa.fi

Opintien koulu
Opinto-ohjaaja
Lotta Oksanen, puh. 050 917 3956, lotta.oksanen@loimaa.fi

Elisenvaaran koulu
Opettaja
Pirjo Raitala, pirjo.raitala@poytya.fi

Vallox Oy
yrittäjä
Olavi Suominen, olavi.suominen@vallox.com

Trival Oy
yrittäjä, toimitusjohtaja
Leena-Maija Pärssinen, puh. 044 700 9000, leena-maija.parssinen@trival.fi

Erikoislaukku Oy
yrittäjä
Tellervo Mutala, puh. 050 022 8851, tellervo.mutala@kolumbus.fi

Yrityskolmio
yritysneuvoja
Ollipekka Hoffren, puh. 050 053 7290, ollipekka.hoffren@loimaa.fi

 

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Print this page
YES rakentaa tulevaisuutta, jossa jokaisella nuorella
on mahdollisuus yrittäjyyskasvatukseen.
css.php